Vianočná akadémia 2013

V Skároši sa stalo dobrým zvykom pozvať rodičov na Vianočnú akadémiu do základnej školy. Konala vo štvrtok 19.12.2013 začiatok o 16.00 h.

Rodičov vítala nádherne vyzdobená škola a krásny kultúrny program v podaní našich detí. Žiaci pripravili aj tohto roku veľmi kvalitný kultúrny program. Program predviedli pred sviatočne vyzdobenou školskou tabuľou. Prelínala sa tu téma Vianoc v modernom i archaickom podaní. Nejednému rodičovi sa z dojatia skotúľala i slza.

Na záver žiaci našli darčeky od rodičov v podobe sladkých balíčkov. Už tradične sa konala i Vianočná burza. Tu mse počuli slová chvály na netradičné výrobky, nápady a novými technikami vyrobené Vianočné ozdoby.

Pokojný súmrak sadal na krajinu, keď sa končil krásny podvečer plný kolied, piesní, poézie, ktoré nám pripravili naši žiaci s ich učiteľmi.

Viac fotografií vo vyššom rozlíení je možné nájsť na stránke Fotogalérie.