top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Infovekáčik

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Vianočná akadémia 2012

Každoročne na Vianoce pre svojich rodičov pripravujeme program, ktorý má byť prvým naším prekvapením k sviatku na ktorý sa všetci tešíme. Na tieto Vianoce sme si pripravili príbeh o zvieratkách, ktoré zdobili vianočný stromček, príbeh o sviečkach, ktoré sú na adventnom venci a rozprávajú o tom, na aké hodnoty sa dnes zabúda a jemným spôsobom ich opäť pripomínajú. Rovnako nechýbali príbehy z „Básničkova či Pesničkova" a sánky, ktoré už jednoznačne očakávajú sneh a všetky radosti zimy.

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
logo MVP-ZS
mrk logo long
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!