Vianočná akadémia 2018

Vianočná akadémia 2018, ZŠ SkárošTichúčko, len sniežik. Všade mier, Ježiško sa dotkol našich dvier.

Vianočná akadémia 2017

Vianočná akadémia v podaní žiakov ZŠ Skároš 2017K peknej tradícii patrí aj vianočná akadémia v miestnom kultúrnom dome.

Vianočná akadémia 2016

Vianočná akadémia na ZŠ Skároš 2016Na vianočnú akadémiu sme si tento rok pripravili paródiu na Rozprávku o Popoluške v abovštine, vinše, piesne, koledy a moderný tanec.

Vianočná akadémia 2015

Vianočná akadémia na Základnej škole Skároš 2015Vianočná akadémia odhalila všetky umelecké ambície našich detí, ktoré sa bravúrne zvŕtali v pestrých kostýmoch.

Vianočná akadémia 2014

Vianočná akadémia na Základnej škole Skároš 2014Vianočná akadémia odhalila všetky umelecké ambície našich detí, ktoré sa bravúrne zvŕtali v pestrých kostýmoch.

Vianočná akadémia 2013

Vianočná akadémiaV Skároši sa stalo dobrým zvykom pozvať rodičov na Vianočnú akadémiu do našej školy, bolo to tak aj v roku 2013.

Vianočná akadémia 2012

Každoročne na Vianoce pre svojich rodičov pripravujeme program, ktorý má byť prvým naším prekvapením k sviatku na ktorý sa všetci tešíme. Na tieto Vianoce sme si pripravili príbeh o zvieratkách, ktoré...