Veľkonočné dielne 2016

Škola sa snaží udržiavať a rozvíjať svoje tradície. Veľkonočným dielňam pripisujú význam nielen naši žiaci,ale aj mamičky a babky. Radosť sme si urobili zdobenými kraslicami, pestrými zajačikmi, kuriatkami. Nápadov sme mali neúrekom.

Šikovné mamičky a babičky napiekli chutné zákusky a pustili sa do techniky – PATCHWORK.

Je to zdobenie polystyrénových vajíčok lesklými - pestrými stuhami, ktoré sa skladajú a pripínajú malými špendlíkmi.

15. marca 2016 bolo na škole veru veselo. Na olovrant zavoňala PIZZA (samozrejme z donášky), potom nasledovalo „disco“ pohostenie. Džúsy, keksy, čipsy. Dobili sme si energiu a pracovalo sa od 14. do 18. hodiny. Každý sa usiloval urobiť si niečo pekné na sviatočný stôl.

Nechceme sa chváliť, ale aj tento rok sa nám to podarilo!

Atmosféru tohoročných dielní a výsledky našej práce si môžete overiť vo fotogalérii.