Veľkonočné dielne 2014

Veľká noc, Veľká noc, kedyže už bude...Takto sa to spieva, ale v Skároši sa naši rodičia a deti pýtajú, kedyže už budú veľkonočné dielne a aké krásne nápady sme pripravili.

Deň dielní má nemennú tradíciu. Najväčšia trieda sa po skončení vyučovania premení na dielňu s piatimi pracoviskami – tu tvoria naši žiaci.

Menšia trieda je kráľovstvom usilovných mamičiek i babičiek. Tu rozvoniava kávička a domáce pečivo. Krásne výrobky by sa mohli vyrovnať tým, ktoré sú v košickej Ginke.

Prípravovňa jedál a jedáleň sa zasa premení na „pizzeriu.“ Tu tečú slinky našim deťom na chrumkavé „pizzové“ rožky s bylinkovým čajom. Je to výborné popoludnie, ktoré končí večer radosťou z pekných vecí, maličkostí, doplnkov, darčekov, ktoré sme si vlastnoručne vyrobili...

Viac obrázkov je možné pozrieť na stránke fotogalérie ZŠ Skároš.