top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Veľkonočné dielne 2013

Veľkonočné ozdoby, umocňujúce príchod jari, boli námetom veľkonočných dielní, ktoré sa konali na našej škole 20. marca 2013. Deti spolu s rodičmi usilovne maľovali, lepili strihali, aby vytvorili čo najkrajšie veľkonočné vajíčka a ozdoby. Šikovnosť, trpezlivosť a usilovnosť detičiek, ale aj mamičiek boli obdivuhodné. Veď posúďte sami...

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!