Súťaž mladých talentov

Nedá nám, aby sme nezverejnili výrazný úspech nášho žiaka II. A triedy Šimonka Sudzinu, ktorý navštevuje Základnú umeleckú školu v Čani (hra na klavír u pani učiteľky Závadskej).

Na celoštátnej súťaži mladých talentov z umeleckých škôl v Ružomberku dňa 24.04.2019 sa umiestnil v zlatom pásme.

Pre osemročného mladého muža je to prísľub dobre sa rozbiehajúcej kariéry. Tvrdý nácvik priniesol svoje ovocie. Ďakujeme i jeho rodičom, ktorí majú na jeho úspechu obrovský podiel. Chválime i ostatné deti našej školy, ktoré vo svojom voľnom čase navštevujú ZUŠ (S. Kéderová, S. Adresová, A. Fogaráš). Rozvíjajú svoj talent a šíria dobré meno Skároša a v neposlednej miere i našej malej školy.

Obrázok vo Fotogalérii školy