Výtvarná súťaž Ochranárik

Opäť máme dôvod sa pochváliť. Žiak 4. ročníka Branko Ruščák úspešne reprezentoval našu školu, ale aj seba, vo výtvarnej súťaži „Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany“, ktorú vyhlásil Okresný úrad Košice-okolie.

Jej názov, či téma bola nasledovná: „Akú záchranársku techniku som videl zasahovať a s čím by som pomohol ja.

Náš úspešný mladý muž si odniesol 2. miesto v I. kategórii žiakov 1. stupňa ZŠ.

Branko pracoval pod vedením pani učiteľky Mgr. Lenky Ujjobbágyovej a cenu mu prišli odovzdať 1. decembra 2017 priamo do našej školy zástupcovia Okresného úradu na Hroncovej ulici v Košiciach.

Stará múdrosť, že dobré sa chváli samo, predsa len platí. Brankova práca zaujala i náročnú porotu. Branko, gratulujeme a ďakujeme Ti.

Viac fotografií je možné nájsť na stránke Fotogaléria školy

Logo, SOS 112