Súťaž mladých talentov

Šimon Sudzina v zlatom pásme na celoštátnej súťaži mladých talentovNedá nám, aby sme nezverejnili výrazný úspech nášho žiaka II. A triedy Šimonka Sudzinu.

A do tretice opäť úspech

A do tretice opäť úspech, Deň múz, ZŠ SkárošA do tretice opäť úspech - Toto si môžeme smelo povedať po našej poslednej umeleckej súťaži

Výtvarná súťaž Ochranárik

Výtvarná súťaž Ochranárik, Základná škola Skároš

Opäť máme dôvod sa pochváliť. Žiak 4. ročníka Branko Ruščák úspešne reprezentoval našu školu, ale aj seba, vo výtvarnej súťaži.

Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas 2017

Sofia Andresová, Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas, víťazka súťaže, ZŠ Skároš

Chvála štedrej literárnej jeseni. Takto si môžeme povedať na našej škole po regionálnej súťaži Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas.

Matúš Stolár, nádejný šachista

Veľkú radosť nám robí žiak prvej triedy Matúško Stolár. Vo voľnom čase chodí do CVČ na šach. Rodičia mali šťastnú ruku.

Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas

Ešte bol len začiatok októbra a my sme sa mohli pochváliť prvým úspechom. Naša škola si pestuje tradíciu účasti na literárnych súťažiach so slušným umiestnením našich žiakov.

Svetový deň zdravej výživy

Základná škola Skároš organizuje Svetový deň zdravej výživy 2015Október je jeden z najkrajších mesiacov v roku. Príroda ponúka veľké množstvo vitamínov v podobe ovocia a zeleniny.…

Všetkovedko na ZŠ Skároš

Všedkovedko na ZŠ SkárošVšetkovedko dáva už deťom na 1. stupni príležitosť ukázať, čo všetko vedia o svete okolo seba. Súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími.