Školský výlet Vysoké Tatry

V stredu 19. 06. 2019 naše kroky neviedli do školy, ale do našich krásnych veľhôr – Tatier. Stretli sme sa ráno na vlakovej stanici a pre niektorých nasledovala prvá jazda vlakom.

Odviezli sme sa do Popradu a Tatranskom železničkou do Starého Smokovca. Celú cestu nám pršalo, no našťastie duch Tatier stál pri nás a vyčaroval nám príjemné počasie bez dažďa a búrok.

Zubačkou sme vyšli na Hrebienok a už nás viedli len naše nohy po nenáročnom okruhu k vodopádom Studeného potoka, k Rainerovej útulni a späť. Po takejto túre nám vyhladlo a skvelý obed v podobe pizze nám padol vhod.

Krásnou a zábavnou bodkou programu bola návšteva Tricklandie – sveta ilúzií. Všetci sme sa vrátili unavení, ale plní zážitkov a dojmov z cesty.

Ďakujeme všetkým deťom, ktoré na školskom výlete boli. „Bez vás by tento výlet nemal svoje čaro!

Viac fotografií je možné nájsť na stránke Fotogaléria školy