Školský výlet Vysoké Tatry

Školský výlet, Vysoké TatryV stredu 19. 06. 2019 naše kroky neviedli do školy, ale do našich krásnych veľhôr – Tatier.

Exkurzia

Návšteva Botanickej záhrady Košice a Východoslovenského múzea, ZŠ SkárošV prvých týždňoch nového školského roka sme sa rozhodli využiť pekné počasie a vybrali sme sa na celoškolskú akciu na miesta, kde naše deti ešte neboli

Školský výlet do Starej Ľubovne

Školský výlet do Starej Ľubovne, Základná škola SkárošDeň pred koncom školského roka, teda 30. 06. 2017, sme tento rok strávili mimo školy a navštívili sme Starú Ľubovňu.

Koncert Integrácia 2016

ZŠ Skároš na koncerte Integrácia 2016 v Poprade20. októbra 2016 sme absolvovali jeden z najkrajších zážitkov, ktoré môžeme počas roka zažiť - Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2016 v Aréne Poprad.

Školský výlet na Oravu

Školský výlet Orava 2016, Základná škola SkárošNa 27. a 28. jún 2016 sa tešil každý žiak. Bol to termín školského výletu spojeného s exkurziou. Videli sme pol Slovenska.

Cyklotúra 2016

Cyklotúra 2016, Základná škola SkárošPrvé júnové lúče sme využili v rámci nášho krúžku Poznávanie a ochrana prírody na malú cyklotúru po Skároši

Tatranský výlet

Tatranský výlet žiakov ZŠ SkárošZ krúžku Poznávanie a ochrana prírody sme sa tentokrát vybrali poznávať krásu Vysokých Tatier. V sobotu 27. 02. 2016 sme sa mikrobusom dopravili na miesto činu – do Starého Smokovca.

Prehliadka Jasovskej jaskyne

Návšteva Jasovskej jaskyne, Základná škola SkárošV piatok 16. októbra 2015 po vyučovaní sme sa vychystali a presunuli k jednej z najkrajších a najvýznamnejších jaskýň Slovenského krasu – k Jasovskej jaskyni.