Karneval 2020

Karneval v tomto školskom roku, aj napriek tomu, že nás bolo málo, bol bohatý na zaujímavé masky našich detí. Opäť nás prekvapili svojou kreativitou a predstavili sa novými maskami ako – pukance, kadibúdka, ovečka Shaun, čarodejník Harry Potter, dominová kocka. Strašidelná bola smrtka i maska gorily, a naopak krásne a poetické princezné, či motýlia víla. Pištoľník, vojak, či pirát zabezpečili svojimi zbraňami bezpečnosť na karnevale O bezpečnosť bolo postarané.

Bolo veľmi náročné určiť tú naj. Preto sme sa rozhodli, že každá maska bude odmenená. Nik z tohto karnevalu neodišiel bez sladkej odmeny.

Žiaden karneval nesmie chýbať bez poriadnej zábavy. Tak to bolo aj u nás – bol bohatý na tanec, spev, súťaže, smiech... Že bolo dobre, nám bolo jasné z červených tvári, spotených vlasov i širokých úsmevov ŠIROKÝ ÚSMEV.

Tešíme sa na budúci rok!

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii školy