Jar na školskom dvore

Jar prišla a slnečné lúče nás konečne pozvali na náš školský dvor. Každým rokom sa ho snažíme zveľaďovať a svojpomocne upravovať, aby sme sa tu cítili príjemne nie len my, ale aj návštevy, ktoré k nám sem tam zavítajú.

Počas niekoľkých týždňov sa nám podarilo zrekonštruovať a zveľadiť hmyzí hotel, vyčistiť a obnoviť záhon, vytvoriť tabuľky rastlín, vysadilť vŕbové bunkre, ošetriť drevo na bio záhradke, vysadiť prvú jarnú zeleninu, rozmnožiť a presadiť rastliny pozdĺž vstupného chodníka, nasadiť hortenzie a v neposlednom rade nainštalovať napajádielko pre vtáčiky.

Nezaháľali sme. To všetko by sme nezvládli, nebyť šikovných a pracovitých detí, ktoré našu školu navštevujú. Veríme, že skúsenosti, ktoré počas prác nazbierali, raz využijú vo svojom živote a aj oni budú zveľaďovať svoje prostredie.

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii školy