top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Karneval – šiškopárty, či fašiangová zábava 2019

V stredu 20. februára 2019 bol skárošský kultúrny dom vyzdobený na fašiangovú párty. Od 15. hodiny znela moderná hudba, nechýbali svetelné i dymové efekty. To Mgr. Mrúz – náš pán farár – so svojím tímom bohoslovcov a animátoriek z Prešovskej univerzity „rozpálili“ výbornú zábavu skárošských školákov.

Nechýbali ani masky, za odmenu karnevalová torta a pani kuchárky napiekli najmenej „milión“ fašiangových šišiek. Tie mimoriadne chutili hlavne najmenším Skárošanom, lebo tí si tiež urobili svoju „štoplíkovú párty“.

Bolo to milé stretnutie detí od 1 do 18 rokov. Zavítali i žiaci zo ZŠ v Trstenom pri Hornáde. Okolo 19. hodiny sa ťažko tanečníci rozchádzali, ale bol to nultý ročník fašiangovej šiško-párty a už teraz sa tešíme na rok 2020.

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii školy

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!