Deň detí 2017

Medzinárodný deň detí nám priniesol príležitosť, aby sme na našej škole prežili pekný a zábavný deň.

V piatok 02. 06. 2017 sme začali deň s divadielkom PORTÁL z Prešova, ktoré nám zahralo novodobú podobu známej ľudovej rozprávky o Hlúpom Janovi.

Po divadielku, ktoré malo u detí úspech, boli pre nich pripravené športové súťaže na školskom dvore. Súťaže preverili u detí ich vytrvalosť, kondíciu, silu, súťaživosť i spoluprácu.

Za disciplíny – preťahovanie lanom, skok vo vreci i štafetový beh, získali sladké odmeny. Veríme, že všetky naše deti odišli domov spokojné, plné zážitkov a už teraz sa tešíme na ďalšiu akciu na našej škole!

Divadlo portál

Viac fotografií vo fotogalérii