Deň zdravej výživy na ZŠ Skároš

Školskú výstavu ovocia a zeleniny sme ukončili Dňom zdravej výživy. Žiaci s pani učiteľkou Járošiovou ju pekne vyzdobili, na stoly pripravili misy s ovocím a zeleninou a pozvali celú školu.

Pani učiteľka nám vysvetlila význam správneho stravovania a miesto ovocia a zeleniny na našom jedálnom lístku. Deti si zo zatvorenými očami zasúťažili v ochutnávke a spoznávaní rôznych druhov ovocia a zeleniny. Išlo im to veľmi dobre, môžeme byť hrdí, že pre naše deti nie sú tieto chute cudzie.

Aj rodičia by boli s nami spokojní. Všetky vitamíny zmizli z tanierov a asi nám preto tak chutilo, lebo sme si všetko pripravili sami.

Viac fotografií je možné nájsť na stránke Fotogaléria školy