Naša veľká ŠARKANIÁDA

Naša veľká ŠARKANIÁDA, ZŠ Skároš

I keď jeseň pokročila, v stredu 24. novembra nás vylákalo pekné slnečné počasie do školskej záhrady.

Nákupná horúčka

Nákupná horúčka na ZŠ Skároš

Piatok 15. októbra sa atmosféra v našej škole vyfarbila do jesenných farieb a chutí.

Záložka do knihy spája školy 2021

Záložka spája školy ZŠ Skároš a ZŠ LokPo dlhšej dobe sme sa opäť zapojili do pekného projektu Záložka do knihy spája školy.

Deň zdravej výživy 2021

Deň zdravej výživy, ZŠ Skároš v roku 2021

Oslava Dňa detí

Oslava Dňa detí v Základnej škole Skároš

V piatok 4. júna sme všetky učebnice nechali doma spinkať a do školy sme prišli len s dobrou náladou

V jarnom očakávaní

V jarnom očakávaní

Švitorili lastovičky na kraj mora v diali: „Už by sme zas veľmi rady domov zavítali!“

Skrášľovanie školskej záhrady

Jar prišla a slnečné lúče nás konečne pozvali na náš školský dvor. Každým rokom sa ho snažíme zveľaďovať.

Karneval 2020

Karneval 2020, Základná škola Skároš

Karneval v tomto školskom roku, aj napriek tomu, že nás bolo málo, bol bohatý na zaujímavé masky našich detí. Opäť nás prekvapili svojou kreativitou.