Skrášľovanie školskej záhrady

Jar prišla a slnečné lúče nás konečne pozvali na náš školský dvor. Každým rokom sa ho snažíme zveľaďovať.

Karneval 2020

Karneval 2020, Základná škola Skároš

Karneval v tomto školskom roku, aj napriek tomu, že nás bolo málo, bol bohatý na zaujímavé masky našich detí. Opäť nás prekvapili svojou kreativitou.

Prvá sánkovačka

Prvá sánkovačka, Základná škola Skároš

V zdravom tele zdravý duch. To je heslo našich družinárov v týchto dňoch.

Divadielko s Mikulášom

03. 12. 2019 sme boli svedkami pekného spoločenského podujatia v našej škole. Divadla.

Kačky - rapotačky

V piatok 27. septembra 2019 sme mali kultúrnu slávnosť. Do našej školy zavítalo totiž divadielko.

Jar na školskom dvore

Šiškopárty 2019

Šiškopárty alias karneval Základnej školy Skároš, 2019

V stredu 20. 02. 2019 bol skárošský kultúrny dom vyzdobený na fašiangovú párty. Od 15. hodiny znela moderná hudba, nechýbali svetelné i dymové efekty.

Netradičná náboženská výchova

Netradičná náboženská výchovaV stredu 16. januára 2019 sme mali netradičné vyučovanie náboženskej výchovy. Pán Mgr. Mrúz sa naň pripravil aj svojou heligónkou.