Jar na školskom dvore

Jar prišla a slnečné lúče nás konečne pozvali na náš školský dvor. Každým rokom sa ho snažíme zveľaďovať.

Šiškopárty 2019

Šiškopárty alias karneval Základnej školy Skároš, 2019

V stredu 20. 02. 2019 bol skárošský kultúrny dom vyzdobený na fašiangovú párty. Od 15. hodiny znela moderná hudba, nechýbali svetelné i dymové efekty.

Netradičná náboženská výchova

Netradičná náboženská výchovaV stredu 16. januára 2019 sme mali netradičné vyučovanie náboženskej výchovy. Pán Mgr. Mrúz sa naň pripravil aj svojou heligónkou.

Zbierka pre útulok

V rámci krúžku Enviráčik sa nám podarilo zorganizovať na Základnej škole Skároš veľmi peknú a prospešnú akciu s názvom – ZBIERKA PRE ÚTULOK.

Martinko Klinkáčik

Divadelné predstavenie Martinko Klinkáčik, www.zsskaros.sk

Tohto roku prišli umelci z Divadla Portál so slovenskou ľudovou rozprávkou Martinko Klinkáčik.

Pyšná princezná

Predstavenie Divadla Portál

Pre vidiecke školy je sviatkom, keď k nám zavíta divadelná kultúra. Takým dňom bol pre našich žiakov 18. apríl 2018.

EnglishOne

EnglishOne, na ZŠ Skároš

V októbri sa naša škola zapojila do známeho projektu s názvom EnglishOne.

Deň zdravej výživy 2017

Deň zdravej výživy na ZŠ Skároš v roku 2017

13. októbra 2017 sme ukončili nádhernú výstavku ovocia a zeleniny, ktorú sme zrealizovali vďaka väčšine detí z našej školy.