Zber papiera 2017

V stredu 20. decembra 2017 pred nastúpenou školou vyhodnotila pani riaditeľka Kyščíková zber papiera. Trval od septembra do konca novembra. Každý žiak, ktorý nazbieral 12 kg starého papiera dostal žolíka, ktorý mu mohol „pomôcť“ v ťažkej chvíli.

Zber papiera škola hodnotí ako vydarenú akciu. Rodičia sa pričinili nemalou mierou o pekné výsledky svojich ratolestí. Rozhodli sme sa, že odmeníme „zberačov“, ktorí doniesli viac ako 100 kg papiera. Tu sú našu favoriti:

1. miesto obsadil žiak I. ročníka Šimon Sudzina

2. miesto patrí žiakovi z II. ročníka Tadeášovi Németovi.

Šiesti najlepší zberači mali spolu vyše jednej tony starého papiera (1 144,50 kg). To si zaslúžilo vecné odmeny. No uznajte, čo najviac poteší. Dráčik to istí.

Najlepších 6 žiakov v zbere papiera:

1. Šimon Sudzina - 323 kg
  2. Tadeáš Német - 271,5 kg