Škola triedi odpad

Recyklujem odpad a tým chránime naše životné prostredie. Recyklujeme vrchnáky z PET fliaš, baterky, papier, drobné elektrospotrebiče. Čím viac vrchnákov z PET fliaš sa nazbiera, tým väčšiu odmenu dostaneme. Na zber vrchnákov máme špciálne krabice, ktoré sa nachádzajú priamo v budove školy.

Filozofia školy je výchova človeka – občana s dostatočným cítením s prírodou. Jej ochranu presadzujeme aj zberom elektrospotrebičov, ale hlavne starého papiera a vrchnáčikov z PET fliaš.

Máme sa čím chváliť. Bilancia je nasledovná:

V školskom roku 2012/2013 našich 43 žiakov školy nazbieralo plný kontajner starého papiera a niekoľko vriec vrchnákov.

Ďakujeme doslova celým rodinám, ktoré doma triedili odpad a tak pomáhali našim žiakom pri zbere. Veď triedenie odpadu je kredit, ktorý musí mať slušný človek, ktorému záleží na našej budúcnosti.

Najúspešnejšou zberačskou rodinou papiera bola rodina nášho Janka Albrechta a nalepšou triedičkou vrchnnáčikov sa stala Emka Lukáčová, samozrejme s rodinou.

Blahoželáme!