POZVÁNKA

Pozývame deti a rodičov na besiedku

PES PRIATEĽ ČLOVEKA

Fotografia z predchádzajúcej akcie na ZŠ Skároš  Fotografia z predchádzajúcej akcie na ZŠ Skároš

Dňa 11. 04. 2016 navštívia našu školy pracovníci útulku so svojimi štvornohými priateľmi. Prerozprávajú nám príbehy niektorých psíkov, ktoré sa do útulku dostali, ukážu nám ako psíkovia počúvajú na povely, porozprávajú nám ako je potrebné sa o psíkov, ale aj iné zvieratká starať.

Besiedka sa uskutoční

11. 04. 2016

v priestoroch Základnej školy Skároš.

Vstupné 1,- EUR

Fotografia psíkov z predchádzajúcej akcie na ZŠ Skároš  Pes počúva svojho pána, fotografia z predchádzajúcej akcie na ZŠ Skároš

Základná škola Skároš v súvislosti s touto besedou

vyhlasuje zbierku

pre psíky z útulku.

Pomôcť môžeme starými dekami, dobrotami pre psíkov, krmivom, alebo aj ryžou. Každý príspevok je Vašim vyjadrením, že Vám život týchto „chlpáčov“ nie je ľahostajný.

Ďakujeme priatelia

Priebeh besiedky si možete prečítať v článku Pes priateľ človeka