Základná Škola Skároš

pozýva RODIČOV na

zápis detí do 1. ročníka ZŠ

20. apríla 2020

v čase od 14.00 hod. do 17:00 hod.

v priestoroch ZŠ na Školskej ulici č. 251 v Skároši.

UPOZORNENIE: Na zápis môže prísť len rodič bez dieťaťa!

Na zápis doniesť:

1. RODNÝ LIST dieťaťa

2. OBČIANSKY PREUKAZ rodiča

3. PREUKAZ POISTENCA dieťa

Zapisujeme deti, ktoré do 31. 8. 2020 dovŕšia šiesty rok veku, narodené do 31.augusta 2014.

Základná škola je v súčasnosti uzavretá, preto žiadame rodičov v prípade akýchkoľvek otázok a informácii kontaktovali

riaditeľku školy na telefónnom čísle: 0907 948 852

Slávnostný zápis do 1. ročníka ZŠ Skároš

Pozvánka na besiedku Pes priateľ človeka

Pes priateľ človeka, beseda na ZŠ SkárošDňa 11.04.2016 navštívia našu školy pracovníci útulku so svojimi štvornohými priateľmi.

Pozvánka na Veľkonočné dielne 2016

Pozvánka na Veľkonočné dielne Základnej školy Skároš 2016Pozývame deti a rodičov na Veľkonočné tvorivé dielne, ktoré organizuje Základná škola Skároš.

Pozvánka Deň matiek

Pozvánka Deň matiek 2015, ZŠ SkárošSrdečne pozývame všetky mamky na oslavu Dňa matiek. Podrobnosti vo vnútri.

Pozvánka na Veľkonočné dielne 2015

Pozvánka na Veľkonočné dielne ZŠ SkárošPozývame tvorivé detičky, ale aj mamičky na Veľkonočné dielne, ktoré organizuje Základná škola Skároš.

Pozvánka na Rodičovský karneval

Rodičovský karneval 2015, ZŠ Skároš, pozvánkaSrdečne pozývame deti a rodičov v maske a dobrou náladou na Rodičovský karneval. Podrobnosti vo vnútri.

Pozvánka na Vianočnú akadémiu 2014

Vianočná akadémia 2014 v ZŠ SkárošSrdečne pozývame rodičov aj starých rodičov na vianočnú akadémiu a burzu vianočných výrobkov detí vo štvrtok 18.12.2014 o 17.00 hodine v priestoroch školy.

Pozvánka na Vianočné dielne 2014

Vianočné dielne na ZŠ Skároš a Deň otvorených dverí 2014Pozývame tvorivé detičky, ale aj mamičky na VIANOČNÉ DIELNE a DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 12. decembra 2014 (piatok) o 14.00 h.