top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Infovekáčik

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Ukončenie školského roka 2013/2014

Posledný školský deň sa tento rok začal netradične, v rímskokatolíckom kostole na Sv. omši. Po sv. omši sa všetky deti zišli v prvom ročníku, kde boli pani riaditeľkou ocenené tie najšikovnejšie deti, ktoré sa počas školského roka snažili a zapojili sa do súťaží.

Deti mohli byť veľmi spokojné, pretože si domov odniesli pekné a hodnotné ceny. Spoločne sme sa rozlúčili aj s našimi štvrtákmi, za ktorými nám bude určite smutno.

Po úvode sa každý ročník pobral so svojou triednou učiteľkou do svojej triedy po vysvedčenie. Najviac radosti bolo pri pohľade na našich prváčikov, ktorí boli pri preberaní vysvedčení neistí, keďže to bolo pre nich ich prvé vysvedčenie. Ich neistota však po chvíli prešla, veď jednotky potešia každého žiačika.

Koniec školského roka dopadol úspešne a deti sa s úsmevom na tvári pobrali na prázdniny.

Hurá prázdniny !!!

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
logo MVP-ZS
mrk logo long
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!