top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Infovekáčik

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Pravidelné akcie organizované Základnou školou Skároš

Základná škola Skároš organizuje pravidelne akcie, ktoré sa tešia veľkej obľube malých aj veľkých. Akcie prebiehajú počas celého školského roka. Väčšie akcie sú v spolupráci obce a iných partnerských organizácii.

  • September – začiatok školského roka, organizujeme Didaktické hry.
  • OktóberMesiac úcty k starším, vyhotovenie a odovzdanie pozdravov najstarším občanom obce.
  • November – budete sa báť, organizujeme totiž Deň strašidiel.
  • December – koniec kalendárneho roka a za účasti rodičov vystavujeme práce žiakov, ktoré zhotovili počas Vianočných dielní. Žiaci našej školy sa zúčastňujú návštevy divadla v Košiciach. Počas Vianočnej akadémie predvedú žiaci program, ktorý nacvičili spolu so svojimi učiteľkami.
  • Január – slávnostný zápis do 1. ročníka a Deň otvorených dverí.
  • Február – zábava nesmie chýbať a veľkej popularite sa teší Valentínska diskotéka. V kultúrnom dome obce organizujeme Rodičovský karneval v spolupráci s materskou školou pod záštitou starostu obce.
  • Marec – prebieha školské kolo Hviezdoslav Kubín, súťaž o Najlepšieho čitateľa.
  • Apríl – v rámci akcie Deň ZEME sa snažíme vyzbieraním odpadkov prispieť k čistejšiemu okoliu.
  • Máj – v nočnej škole prežívame zaujímavé čítanie a dobrodružné nočné súťaže počas akcie Noc s knihou. Na Deň matiek nezabúdame a organizujeme slávnosť v kultúrnom dome s pestrým programom pre naše mamičky aj babičky.
  • Jún – ďalšia akcia, ktorá sa teší hojnej účasti detí nielen z našej školy je Deň detí. Počas tohto mesaica organizujeme aj školu v prírode.

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
logo MVP-ZS
mrk logo long
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!