Všetkovedko

V tomto školskom roku mame pre našich žiakov zaujímavý krúžok s názvom Všetkovedko, v rámci ktorého každý mesiac absolvujeme rôzne aktivity. Počas mesiacov október a november sme vybehli do ulíc a zažili kopec zábavy.

V októbri sme spoznávali mesto Košice, navštívili sme Miklušovu väznicu, videli mesto z veže Dómu sv. Alžbety a do sýtosti sa najedli v reštaurácii i cukrárni.

V novembri sme dali zabrať našim hlasivkám a povzbudzovali sme našich hokejistov na hokejovom zápase HC Košice. Ta atmosféra bola vynikajúca, väčšina žiakov to zažila po prvý krat. Povzbudzovali sme najlepšie ako sme vedeli a aj sa to vyplatilo, Košice vyhrali.ĎAKUJEME!

Viac obrázkov vo Fotogalérii školy