Na krúžku ako jedna rodina

V piatok 14. 06. 2019 sme spojili sily z krúžku Enviráčik a krúžku Relaxáčik a spríjemnili sme si spoločne piatkové popoludnie. Okrem opekania špekačiek nám počasie zabezpečilo, že sme sa aj my opekali Aj my sme sa opekali. A komu lepšie ako našim deťom? V mini bazénikoch si spríjemnili tieto horúce chvíle do sýtosti.

Ďakujeme všetkých zúčastneným, že vytvorili príjemnú atmosféru. Veď sme tam ako jedná veľká rodina Ako jedna veľká rodina.

Najväčšie ďakujem patrí však oteckom, ktorí aj v tých najväčších horúčavách nezutekali a pustili sa do poriadnej práce. Pre naše deti vyrobili krásne, funkčné a pohodlné sedenie z paliet. Ďakujeme pánovi Németovi, Magyarovi, Kočišovi a Kéderovi. Ste šikovní! ĎAKUJEME!

Viac obrázkov vo Fotogalérii školy