top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Na krúžku ako jedna rodina


V piatok 14. 06. 2019 sme spojili sily z krúžku Enviráčik a krúžku Relaxáčik a spríjemnili sme si spoločne piatkové popoludnie. Okrem opekania špekačiek nám počasie zabezpečilo, že sme sa aj my opekali Aj my sme sa opekali. A komu lepšie ako našim deťom? V mini bazénikoch si spríjemnili tieto horúce chvíle do sýtosti.

Ďakujeme všetkých zúčastneným, že vytvorili príjemnú atmosféru. Veď sme tam ako jedná veľká rodina Ako jedna veľká rodina.

Najväčšie ďakujem patrí však oteckom, ktorí aj v tých najväčších horúčavách nezutekali a pustili sa do poriadnej práce. Pre naše deti vyrobili krásne, funkčné a pohodlné sedenie z paliet. Ďakujeme pánovi Németovi, Magyarovi, Kočišovi a Kéderovi. Ste šikovní! ĎAKUJEME!

Viac obrázkov vo Fotogalérii školy

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!