Tekviciáda

Celý týždeň zdobili našu školu vyrezávané i maľované tekvičky, ktoré spríjemnili atmosféru na celej chodbe. Veľmi chceme oceniť našich žiakov a ich rodičov, pretože tekvičky boli rôznorodé, zaujímavé a veľmi nápadité.

Posledný deň v týždni deti svoje tekvičky odprezentovali a predstavili všetkým spolužiakom.

Spolužiaci potom tajným hlasovaním vybrali tie, ktoré sa im najviac páčili. Mali to ťažké, pretože každá jedna bola niečím výnimočná a jedinečná.

Nakoniec vybrali tri, ktoré boli odmenené väčšou cenou. No ani ostatné tekvičky neostali bez odmeny, všetci si odniesli aspoň sladkú odmenu.

Ďakujeme za spoluprácu milé deti a rodičia!

Viac fotografií vo fotogalérii