Halloween 2017

Koniec týždňa a začiatok jesenných prázdnin sme si spestrili deťmi očakávanou strašidelnou akciou Halloween.

Hneď z rána prichádzali do školy hrôzostrašné masky – strašidlá, zombíci, ježibaby, múmie, duchovia...

Atmosféru halloweenu dotvárali krásne vyrezávané tekvice, o ktoré tento rok nebola núdza. Tvorivé boli detičky, mamičky, tetičky i babičky, ktoré prekvapili rôznymi nápadmi. Malé i veľké, vyrezávané i pomaľované, strašidelné i smiešne. Veď posúďte!

Práve pri vyhodnocovaní o tú naj tekvicu sme sa zapotili. Nakoniec sme sa rozhodli, že oceníme každého. No predsa len tých 10 naj tekvíc a ich majiteľov sme ocenili hodnotnejšími cenami i sladkou odmenou v podobe halloweenskej torty.

Samozrejme nezabudli sme oceniť aj tie naj naj najstrašidelné masky. Ten, kto nezískal žiadnu cenu, určite nebol smutný, mal veľkú šancu zúčastniť sa nejakej zábavnej súťaže.

A čo by to bola párty bez hudby a tanca? Zatancovali sme si, vyspievali hlasivky, vyskákali. Už teraz sa tešíme na ďalší rok!

Viac fotografií vo fotogalérii