Deň strašidiel 2015

Nie, nemýľte sa, to nie je ukážka z hororového filmu. Takto bezchybne sa pripravili naši žiaci na detský – celoškolský – Deň strašidiel (Hallowenovú párty).

Konala sa pred odchodom na jesenné prázdniny, v stredu 28. októbra 2015. Učitelia boli prekvapení, že naši žiaci vstúpili do strašidelnej ríše ako dračice, upíri, pavúčie potvorky, duchovia a monoho iných príšeriek i príšerákov .

Štvrtáci sa na Deň strašidiel pripravili. Ďeň vopred si s pani učiteľkou Ujjobbágyovou napiekli strašidelné koláčiky – ježibabine prsty, húseničky aj duchov!

Tanečníci a strašidlá boli bohato odmenení vecnými cenami, strašidelnými sladkosťami a zo školy neleteli na metlách, ale v maskách.

Viac fotografií vo fotogalérii